Новини » Світ 152 Читать эту новость на русском

У Росії невідомі "розписали" білого ведмедя

Після такого тварина може померти від голоду

Білий ведмідь із написом ВВС Україна

У Росії невідомі познущалися з білого ведмедя, зловмисники написали чорною фарбою на тулубі тварини "Т-34". Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, спочатку відео із твариною поширили у групі WhatsApp для корінних мешканців регіону Чукотка на Далекому Сході Росії.

Відео викликало хвилювання в екологів та зоозахисників, оскільки такий напис може безпосередньо вплинути на життя цього ведмедя, зокрема його здатність бути непомітним під час полювання.

Слід зауважити, вчений з Інституту біологічних проблем Півночі Анатолій Кочнєв заявив, що на ведмеді не можливо було таке написати без використання транквілізатора. Тварина не могла рухатися або була дуже спокійна, поки наносили напис, адже "символи написані рівномірно і мають однаковий розмір". За його словами, можуть пройти тижні, поки змиється фарба.

Як зазначається, науковець зробив припущення, що інцидент міг статися на віддаленому російському архіпелазі Нова Земля, де команда фахівців раніше застосувала транквілізатори щодо полярних ведмедів, які блукали в населених пунктах.

Водночас російські ЗМІ припускають, що такий вчинок може бути пов'язаний із невдоволенням людей через збільшення кількості білих ведмедів, які заходять до поселень в арктичних регіонах Росії.

Нагадаємо, у російському місті Олонець цирковий ведмідь напав на дресирувальника посеред виступу. Спочатку тварина виконувала всі трюки, але у якийсь момент ведмідь перестав слухатися дресирувальника і кинувся на нього.

Loading...
Loading...
Loading...