Новини » Події 135 Читать эту новость на русском

У "Палп Мілл Прінт" підраховують збитки через обшуки

Скріншот ZIK

Компанія вже звернулася до ДБР, прокуратури, Нацполіції та СБУ, аби ті пояснили дії слідчих

До компанії ТОВ "Палп Мілл Прінт" почали навідуватися правоохоронці разом із спецпризначенцями – і це паралізувало роботу товариства.

Про це йдеться в сюжеті ZIK.

Формальною підставою для обшуків стала перевірка майна збанкрутілого "Бліц-Інформ", яке "Палп Мілл Прінт" нещодавно придбало з молотка. Та реєстрацію виграного лоту заблокували, мовляв: розорену компанію купили задешево, а вона у заставі "Укрексімбанку".

"Для чого потрібно було на сьогоднішній день правоохороняцям із залученням спецпідрозділу "Альфа" перевіряти наявність такого майна? Врешті-решт, якщо б хотіли перевірити, чи справді таке майно є на місці, нічого не заважало звернутися до керівництва підприємства з цивілізованим запитом і спільно з представниками "Укрексімбанку"  перевірити його наявність", – каже адвокат компанії Костянтин Пасіка.

Відтак розглядають альтернативні мотиви. Серед яких, ймовірніше за все, рейдерство – це є якраз ознаки недобросовісної конкуренції. Або ж спроба зупинити виробництво, щоб у майбутньому території понад 20 гектарів, які розташовані в місті Києві, використовувати під забудову.

Попри погрози і залякування, керівництво "Палп Мілл Прінт" здаватися не збирається. Нині у компанії працюють понад пів тисячі співробітників, які готові разом із директорами відстоювати свої права.

"Багато компаній призупинили дію своїх контрактів. А деякі в цьому місяці не віддали нам замовлення. У цьому місяці це буде 4 млн збитків доларів, а якщо переводити це в річний об’єм, це 11 млн доларів", – зазначає генеральний директор та співвласник ТОВ "Палп Мілл Прінт" Олег Дубровка.

Компанія вже звернулася до ДБР, прокуратури, Нацполіції та СБУ, аби ті пояснили дії слідчих. А також направили звернення до Офісу президента.

 

Loading...
Loading...
Loading...