Новини » Львів 362 Читать эту новость на русском

У Львові відкрили офіційну резиденцію Святого Миколая

Резиденція працюватиме щодня (вул. Старознесенська, 70), окрім понеділка, з 10:00 до 20:00

У Львові у ландшафтному парку "Знесіння" 3 грудня відкрили офіційну резиденцію Святого Миколая – благочинний проект комплексу "Kavalier Boutique Hotel". Першими відвідувачами стали діти з реабілітаційних центрів та шкіл-інтернатів Львова та області.

Про це у Фейсбуці повідомив фотограф Євген Кравс.

"Напередодні у Львові випав перший сніг, проте св. Миколай зі своїм помічником Ельфом приїхали до дітей не на санях, а верхи на конях (Ельф на поні). З дітьми розважалися аніматори, їх пригощали запашним какао зі смаколиками і дарували подарунки. Св. Миколай із радістю приймає кожного у своєму затишному казковому будиночку, вислухає підготовлені дітьми вірші та пісеньки (особливо йому подобаються про звірів та про... себе), запитає про бажані подарунки, передасть листи своїх юних гостей ельфам до виконання і подарує розвиваючі та солодкі подарунки", – йдеться у повідомленні.

Резиденція працюватиме щодня (вул. Старознесенська, 70), окрім понеділка, з 10:00 до 20:00. Деталі та резервування за номерами: Канцелярія Св. Миколая – 093 170 40 50. Запис для груп – 093 884 57 07.

Цьогоріч у Львові працюватимуть аж чотири резиденції св. Миколая: будиночки для слухняних (і не дуже) дітей розташуються у центрі міста поруч Опери, у Палаці мистецтв та у найбільшому спальному районі – Сихові.

Нагадаємо, українці матимуть додаткові вихідні у період новорічних та різдвяних свят. Це випливає із рішення Кабінету міністрів щодо перенесення робочих днів у 2020 році.

Loading...
Loading...
Loading...