Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Грузії демонстрантів обливатимуть теплою водою

Це пообіцяв міністр внутрішніх справ Грузії Вахтанг Гомелаурі

Протести у Грузії. EPA-EFE

У Грузії правоохоронці підігріватимуть воду у водометах, якою обливають учасників акцій протесту. Про це повідомляє Новости-Грузия.

Згідно з повідомленням, в одному із інтерв'ю глава МВС наголосив, що поліція максимально намагається вести себе так, щоб на акціях ніхто не постраждав, проте опозиція змушує правоохоронців застосувати силу.

"Часто відбувається так, що ми не діємо, а якщо виходимо, то не використовуємо ні палиці, ні гумові кулі, ні газ. Елементарно два рази облили мітингувальників водою і за це нас теж лають, мовляв, як можна на холоді застосовувати воду. Зараз намагаємося зігріти воду і використовувати теплу воду. Діємо, їм не подобається, не діємо - теж не подобається. Це складно. Ми максимально намагаємося, не має значення, яка це буде сторона, щоб людина не постраждала, щоб не сталося зіткнення", - зазначив Вахтанг Гомелаурі.

Окрім цього, він пояснив, чому мітингувальникам біля стін парламенту не дозволяють приносити дрова, щоб палити багаття в бочках і грітися. Річ у тому, що коли учасникам акції дозволили принести бочки і дрова, вони використовували ці дрова для того, щоб кидати їх в співробітників поліції, внаслідок чого декілька поліцейських було травмовано.

Нагадаємо, 14 листопада у Тбілісі розпочалися масові акції протесту через непідтримання законопроєкту про проведення виборів за пропорційною виборчою системою.

25 листопада у Тбілісі поновилися масові протести. Грузинська опозиція не припиняє протести після того, як парламент провалив голосування за поправки в Конституцію про перехід на пропорційну систему парламентських виборів.

Loading...