У Британії вперше відразу два письменники отримали премію за найгірший опис сексу

Нагороду отримали британський та французький автори

Дідьє Декуен і Джон Харві The Guardian

Відразу два письменники отримали "найстрашнішу літературну премію у Великобританії" - Bad Sex Award. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням, премія Bad Sex Award була заснована британським літературним журналом The Literary Review ще у 1993 році. Її присуджують за "неймовірно жахливі описи сексу в хорошій художній літературі".

Як зазначається, цьогоріч нагороду отримали француз Дідьє Декуен і британець Джон Харві. Таке рішення було ухвалено, оскільки члени журі зіткнулися із двома "неприємними" претендентами, між якими вони просто не могли вибрати. Журі вірить, що публіка зможе зрозуміти усю складність їхнього становища.

Француз Дідьє Декуен, який, до речі є лауреатом Гонкурівської премії 1977 року, отримав Bad Sex Award за свій твір "Серед садів і тихих заплав", події в якому відбуваються в Японії тисячу років тому: "Кацуро застогнав, коли під матеріалом його кімоно сформувалася опуклість — опуклість, яку Міюкі схопила, розминала, масажувала, стискала і розчавлювала. Після ласок член і яєчка Кацури перетворилися в єдиний пагорб, що розкинувся під її долонею. Міюкі відчувала, ніби вона маніпулює маленької мавпочкою, що згорнула свої лапки".

Британський письменник Джон Харві став лауреатом премії за невдалу сцену опису у своєму романі "Мир": "Вона вся горіла, і жар був у ньому. Він подивився на її досконалу чорну стрункість. Її очі були голодними. Як і його власні, вони горіли вогнем і бажанням. Більш ніж спекотні, більш ніж тропічні: вони удвох наближалися до екватора. Вони обнялися так, ніби цим насильницьким утриманням вони могли зварити один одного".

Нагадаємо, нещодавно у Києві в Палаці Спорту відбулася церемонія нагородження українських артистів головними музичними преміями "M1 Music Awards. 5 Seasons".

Loading...