Труба відреагував на обшуки у Щербини

Роман Труба. Фото: facebook.com/dbr.gov.ua

Труба вважає, що це пов'язано із тим, що його активно намагаються зняти з посади

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба прокоментував проведення обшуків детективами НАБУ у свого соратника Ігоря Щербини.

Свою думку він висловив у Telegram-каналі.

"Дізнався з новин, що начебто мій колишній колега ще з часів ГПУ за гроші обіцяв впливати на перебіг кримінальних проваджень в ДБР, і це кримінальне провадження розслідує НАБУ", – заявив Труба.

За його словами, якби він знав про це, то  першим би написав заяву в поліцію.

"Ні на керівництво ДБР, ні на слідчих неможливо впливати ні за гроші, ні за будь-які інші ресурси. Якби мені стало це відомо, то я б першим написав заяву про злочин", – додав Труба.

Директор ДБР також наголосив, що не знає, хто намагався заробити на Держбюро.

"Я не знаю, справді кримінальне провадження і чи хтось намагався заробити на ДБР. Нехай це з’ясовують колеги – до мене ніхто не звертався, але я повністю відкритий для роботи зі слідством. Це питання не моєї репутації, а репутації всього Державного бюро розслідувань", – написав Труба.

Він також впевнений, що його активно намагаються зняти з посади.

"Мене так активно намагаються зняти з посади, що дехто не може зупинитися у своїй фантазії: якісь записи в телеграм-каналі, підміна законопроєкту і, навіть, анонси борделю. Ось тепер це. Скоро можна буде писати книгу фейків зі створення ДБР. Але це означає лише одне: ми незручні для високопосадовців, ми заважаємо їм, тому вони йдуть на будь-які міри, щоб знищити ДБР. Але не вдасться", – відзначив Труба.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро затримало колишнього начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Ігоря Щербину за підозрою у вимаганні хабара в розмірі 150 тис. доларів за закриття справи Держбюро розслідувань.

 

Loading...