Скорик: Для влади головне у перемовинах відстоювати інтереси держави

Микола Скорик. Фото skoryk.info

"Мінські угоди - це компроміс задля досягнення миру та відновлення територіальної цілісності"

У всіх перемовинах українські державні діячі мають виходити включно з інтересів держави. Якщо це вигідно державі та громадянам, то потрібно робити відповідні кроки, якщо навпаки, то ні.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, заявив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Микола Скорик.

ZIK

Журналіст поцікавився, як він може прокоментувати заяву парламенту Угорщини, який звернувся до Держдуми Російської федерації з проханням разом захищати меншини в Україні. У відповідь він зазначив, що треба зрозуміти, що у кожної держави є власні інтереси.

"В цьому контексті мені здається, що ми маємо говорити про те, що головне - це інтереси української держави. У всіх перемовинах наші державні діячі мають виходити включно з інтересів української держави. Якщо це вигідно державі та громадянам, то потрібно робити відповідні кроки, якщо навпаки, то ні", – зазначив Скорик.

Журналістка зауважила, що у сесійній залі Ради "Голос", "Батьківщина" та "ЄС" підписали заяву "Ні капітуляції". Вона поцікавилась, що це означає. У відповідь депутат сказав, що йому важко сказати, що підписали Голос, ЄС та Батьківщина.

"Можу сказати, що наша політична сила послідовно виступає за реалізацію Мінських угод. Ми добре розуміємо, що це компроміс, вони є і не поразкою, і не зрадою, і не перемогою. Це компроміс задля досягнення миру та відновлення територіальної цілісності нашої держави, тому ні про яку капітуляцію мова не йде", – пояснив Скорик.

На його переконання Мінські угоди при всіх проблемах є єдиним шляхом відновлення миру та територіальної цілісності, і їх ревізувати – це йти проти світового співтовариства, мирного процесу і це йде на шкоду державі та громадянам.

Нагадаємо, що парламент Угорщини звернувся до Держдуми РФ з проханням об’єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні.

Раніше повідомлялося, що представник Держдуми Росії звинуватив Україну в утиску етнічних груп.

Loading...
Loading...
Loading...