Скороход та Полякова офіційно виключили із фракції "Слуга народу"

Анна Скороход та Антон Поляков 24 Канал

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання фракції 15 листопада

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання парламенту оголосив про виключення народних депутатів Анни Скороход та Антона Полякова із фракції "Слуга народу". Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

"Відповідно до частині 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України та згідно з протоколом засідання депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" від 15 листопада 2019 року повідомляю про виключення із депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" народних депутатів України Полякова Антона Едуардовича і Скороход Анни Костянтинівни", - зазначив спікер Ради.

Нагадаємо, народну депутатку Анну Скороход виключили із фракції "Слуга народу" після того, як вона звинуватила керівництво партії у тиску на неї. Також вона звинуватила однопартійців у тому, що нібито за їх командою було затримано її чоловіка.

Антона Полякова було виключено із фракції "Слуга народу" через те, що нібито його позиція не збігалася з позицією фракції. Також його звинуватили у незадовільному голосуванні за ключові закони та незадовільну відвідуваність пленарних засідань та засідань комітету.

Онлайн-трансляція ранкового засідання парламенту доступна за посиланням.

Loading...