Новини » Події 129 Читать эту новость на русском

Рожкова заявила, що тиск на керівництво НБУ продовжується

Заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова. Фото: НБУ

Тиск на посадовців НБУ як головного подразника для деяких олігархів виходить за межі здорового глузду

Заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова заявила, що тиск на посадовців НБУ продовжується, зокрема, повідомила про особисте переслідування сімей посадовців.

Про це вона розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Не знаю, як починався сьогодні ваш день, а мій почався з того, що я не змогла відправити доньку до школи. Причина – на світанку група невідомих людей біля мого дому з гучномовцем та плакатами розбудили та перелякали доньку та сусідів, поливаючи мене та колег із НБУ брудом. Після того, як я викликала поліцію, вони пішли, залишивши плакати з образами біля мого дому", – написала Рожкова.

Вона також зазначила, що вчора у селищі під Києвом, де живе Голова НБУ Яків Смолій розпочалась акція протесту тих же людей, що і стоять біля стін НБУ з гучномовцями, акустичною системою, плакатами та навіть військовою палаткою. До того ж увечері в Києві до під’їзду будинку, де проживає донька Смолія з родиною, намагалася потрапити знімальна група телеканалу "1+1".

"Тиск на посадовців НБУ як головного подразника для деяких олігархів виходить за межі здорового глузду. Спочатку вони йшли в суди, щоб заборонити нам працювати. Не вийшло. Потім вони через підконтрольне медіа продовжували створювати нам образ "корупційного кубла", яке треба розігнати. Після цього почались замовні мітинги біля нашої роботи. Три тижні тримаємось і слухаємо образи на нашу адресу. А тепер вони прийшли до нас додому", – сказала Рожкова.

Вона сказала, що терор продовжується. "До тиску на колектив НБУ додалось особисте переслідування окремих посадовців НБУ та їх родин. Мені прикро, що своїми сумнівними діями вони створюють дискомфорт нашим родинам та сусідам. Але спроби нас залякати рекетирськими методами 90-х років не пройдуть. Ми будемо звертатися до правоохоронних органів. Ми будемо закликати міжнародну, медійну та експертну спільноту підтримати НБУ у цей нелегкий час. Ми не будемо мовчати", – зазначила Рожкова.

Нагадаємо, 25 листопада біля будівлі Національного банку України зібрались близько тисячі мітингувальників. Вони вимагали відставок голови нацрегулятора Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової.

Loading...
Loading...
Loading...