Роман Труба, очевидно, не влаштовує нинішню владу, – Рабінович

Вадим Рабінович

"Антитрубний закон" уже закінчено

Закон про ДБР закріплює над усім єдину президентську вертикаль. Він прописаний так, щоб очільник Бюро розслідувань працював не на суспільство, а саме на свого роботодавця – президента країни.

Таку думку у кулуарах парламенту озвучив народний депутат України,  співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Коментуючи закон про ДБР, політик наголосив: це йде всупереч демократичним нормам і закріплює єдину силову вертикаль президента над усім.

"Дійсно, вважайте вже "антитрубний закон" закінченим. Труба просто дуже багато чого розслідував – і щодо Порошенка, і на нас відкриття справ – очевидно, він їх не влаштовував владу, вони його класично замінили", – підкреслив Рабінович.

Тож політик переконаний: закон ціленаправлений на те, щоб зняти Романа Трубу і підпорядкувати усе президентові.

"Та скажіть, якщо президент одноосібно, без конкурсу буде призначати голову ДБР, на кого той працюватиме? На суспільство, парламент, нейтралітет чи свого працедавця президента?", –зазначив депутат.

На його думку, комісія, у яку входитимуть представники і від Верховної Ради та Кабміну, не надто врятує ситуацію.

"Вони виписали закон і всі пропорції під себе. У них зараз монобільшість у всьому, у всіх комітетах парламенту України вони грамотно зробили так, що в кожному комітеті їх більше", – підкреслив Рабінович.

Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, Народні депутати ухвалили у другому читанні в цілому закон №2116 про перезапуск роботи Державного бюро розслідувань. "За" відповідне рішення проголосували 250 нардепів.

Loading...
Loading...
Loading...