Новини » Спорт 43 Читать эту новость на русском

Плавець Михайло Романчук визнаний найкращим спортсменом листопада в Україні

23-річний плавець з Рівного Михайло Романчук вдруге визнаний кращим спортсменом місяця в Україні НОК України

Чемпіон і рекордсмен Кубка світу з плавання Михайло Романчук визнаний найкращим спортсменом листопада в Україні

За підсумками спортивного місяця Національний олімпійський комітет України визнав віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука найкращим спортсменом листопада в Україні. А його особистого наставника Петра Нагорного названо найкращим тренером останнього осіннього місяця, повідомляє офіційний сайт організації.

На змаганнях чергового етапу Кубка світу, який відбувся в Досі (Катар), Михайло Романчук продемонстрував блискучий результат. Виборовши золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Михайло став володарем нового рекорду Кубка світу, який належав принциповому супернику Романчука, олімпійському чемпіону з Італії Грегоріо Пальтріньєрі.

Окрім цього в Досі Михайло Романчук здобув "срібло" на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, для 23-річного уродженця Рівного Михайла Романчука це друге високе визнання Національним олімпійським комітетом України. На його рахунку звання найкращого спортсмена країни за підсумками серпня 2018 року.