Онищенко вигідний чинному політичному режиму, - Кузик

Петро Кузик, депутат Київської міської ради ВО "Свобода" ZIK

Якщо Онищенка будуть судити за кордоном, то, можливо, буде сценарій Лазаренка-2, – вважає Кузик

Екстрадиція колишнього народного депутата Олександра Онищенка в Україну вигідна українській владі для того, аби зайвий раз відволікти увагу від своїх скандалів.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив депутат Київської міської ради ВО "Свобода" Петро Кузик.

Ведучий зауважив, що Онищенко був затриманий у Німеччині і ЗМІ пишуть, що він вже готовий до співпраці, адже він може надати матеріали по експрезиденту Петру Порошенку, через які його можуть пробачити. У відповідь Кузик сказав, що зараз українцям доведеться запасатись попкорном, адже ми будемо спостерігати черговий серіал ні про що, так як ми спостерігали по Насірову та Розенблату.

"Якщо Онищенко мав вбивчий компромат на Порошенка, то він уже його передав, перебуваючи у Великій Британії. До нас доходила ця інформація. Якщо він буде в Україні, то це буде мильна серіальна епопея", – сказав Кузик.

На переконання депутата, якщо Онищенка будуть судити за кордоном, то можливо буде сценарій Лазаренка-2.

"Направду, я думаю, що він вигідний нинішньому режиму для того, аби зайвий раз відволікти увагу від своїх…", – констатував Петро Кузик.

Нагадаємо, німецькі правоохоронці 29 листопада затримали колишнього народного депутата Олександра Онищенка в німецькому місті Аахен за запитом Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

29 листопада повідомляли, що розшукуваний екснардеп-утікач, бізнесмен Олександр Онищенко заявив, що збирається повернутися до Києва 13 грудня, щоби спростувати звинувачення в шахрайстві та відмиванні грошей.

Loading...