live

Нова глава Єврокомісії пообіцяла Зеленському зберегти санкції проти РФ

Урсула фон дер Ляєн

Фон дер Ляєн також запевнила, що Європейський союз продовжуватиме безумовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України

Нова глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським пообіцяла, що санкції проти РФ збережуться до повного виконання Мінських домовленостей.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що політик підтвердила готовність ЄС і надалі підтримувати Україну в процесі реформ, а також співпрацювати у контексті надання Україні макрофінансової допомоги.

Фон дер Ляєн також запевнила, що Європейський союз продовжуватиме безумовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

"Санкції ЄС залишатимуться прив’язаними до повного виконання Мінських домовленостей і мають бути продовжені під час наступного засідання Європейської ради", – зауважила вона.

Лідери узгодили графік політичного діалогу та пріоритети двосторонньої співпраці на найближчі місяці. Зеленський запросив фон дер Ляєн відвідати Україну найближчим часом.

Нагадаємо, Європейська рада письмово затвердила новий склад Єврокомісії на період з 1 грудня 2019 року по 31 жовтня 2024 року. Новим президентом Єврокомісії буде Урсула фон дер Ляєн (Німеччина), а високим представником Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки буде Жозеп Боррель (Іспанія), який також буде одним з віцепрезидентів Єврокомісії (Стаття 18(4) Угоди ЄС).Loading...
Loading...
Loading...