Німченко: Якщо у влади немає плану для зустрічі у "нормандському форматі", краще не їхати

Василь Німченко

"Це ж зачіпає інтереси мільйонів людей!"

Якщо влада не має чіткого плану для зустрічі у "нормандському форматі", то краще її перенести, щоб належно підготуватися.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко.

Парламентар, коментуючи майбутню зустріч у "нормандському форматі", що має відбутися 9 грудня у Парижі, зауважив, що заяви керівника зовнішньополітичного відомства України Вадима Пристайка про плани "А", "Б" тощо свідчать про непідготовленість української сторони.

"Якщо на сьогодні немає чіткого питання, з яким їдуть, якщо немає механізму, як його вирішити, то я вам скажу – краще туди не їхати, відкласти, перенести, підготуватися. Це ж зачіпає інтереси мільйонів людей!" – заявив Василь Німченко.

Як повідомляли, зустріч лідерів "нормандського формату", яка запланована на 9 грудня цього року, відбудеться в Єлисейському палаці в Парижі.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що напередодні зустрічі лідерів країн "нормандського формату" Рада національної безпеки і оборони (РНБО) збирається на засідання.

Loading...