live

На вході в офіс "Опозиційної платформи – За життя" у Харкові повісили гранату

"Опозиційна платформа - За життя" На вході в офіс "Опозиційної платформи - За життя" у Харкові повісили гранату
загрузка...
загрузка...

У політсилі обурюються тим, що сталося і вимагають від силовиків знайти виконавців і замовників цього злочину

У Харкові невідомі облили червоною фарбою офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ) і примотали скотчем гранату на вході. У політсилі вимагають від Генпрокуратури, МВС та СБУ відреагувати на цю спробу терористичного акту і знайти виконавців і замовників цього злочину.

Зокрема, як повідомив заступник голови обласної організації ОПЗЖ Василь Россіхін, працівники, які прийшли в офіс близько 9 ранку виявили, що він облитий червоною фарбою і на вході скотчем примотано гранату, інформує Лівий берег. 

"Це вже десята провокація проти нас за останні три місяці і четверта за останній тиждень. Але раніше обмежувалися лише фарбою, граната – вперше. Це політика залякування", – заявив Россіхін.

На місці працювали поліцейські та піротехніки.

Станом на 12:30 офіс ОПЗЖ відновив роботу в звичайному режимі.

"Опозиційна платформа - За життя" На вході в офіс "Опозиційної платформи - За життя" у Харкові повісили гранату

У політичній силі "Опозиційна платформа – За життя" у своїй заяві вказують, що жодних погроз на свою адресу не бояться і налаштовані на ще більш активну роботу з виборцями. А те, що партія одержує все більшу підтримку на Харківщині, підтверджують зростаючі рейтинги політсили і кількість людей, які звертаються щоденно в громадську приймальню Харкова.

"А всім особам, які таким кримінальним способом намагаються дестабілізувати обстановку в місті, або нас зупинити, – повідомляємо: у вас нічого не вийде!", - заявили в партії. 

"Опозиційна платформа – За життя" звернулася до генерального прокурора України, міністра МВС, керівника СБУ в найкоротші терміни відреагувати на цю спробу терористичного акту, який представляв загрозу життя людей. А поліції – знайти виконавців і замовників цього злочину.

"Звертаємося до президента України як гаранта Конституції особисто втрутитися у ситуацію і припинити свавілля щодо нашої політичної сили на Харківщині", - зазначили в політсилі.

 

Loading...
Loading...
Loading...