На Донбасі блокпости НЗФ тричі не пропустили патрулі ОБСЄ

ОБСЄ. 

EPA-EFE

Члени НЗФ пояснили своє рішення "проведенням робіт із розмінування"

Протягом вихідних, 30 листопада та 1 грудня, представники НЗФ не пропустили патрулі спостерігачів ОБСЄ на трьох блокпостах в непідконтрольних районах Донецької області. Про це зазначено у звіті СММ ОБСЄ, пише Укрінформ.

"30 листопада на блокпості приблизно за 800 м на північ від н. п. Зайченко (непідконтрольний урядові, 93 км на південь від Донецька) два озброєні члени збройних формувань знову відмовили спостерігачам у проїзді на південь до н. п. Саханка (непідконтрольний урядові, 97 км на південь від Донецька) і на захід до н. п. Пікузи (кол. Комінтернове; непідконтрольний урядові, 92 км на південь від Донецька), посилаючись на "проведення робіт з розмінування", - йдеться у звіті.

Окрім цього, у неділю, 1 грудня на блокпості на захід від Безіменного (непідконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька) та на блокпості біля н. п. Верхньошироківське (непідконтрольний урядові, 85 км на південь від Донецька) член НЗФ заблокував патрулю ОБСЄ в'їзд до непідконтрольних урядові районів, пояснюючи своє рішення "проведенням робіт із розмінування".

Нагадаємо, у суботу, 30 листопада, Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) зафіксовала понад 80 нових вибухів на території Донбасу.

Loading...