live

Ляшко: В країні гинуть люди, а Зеленський на спортивній доріжці розказує про мир

Скріншот ZIK

"Образливо за країну, якою керують дилетанти, що не розуміють елементарних речей"

Важко уявити Черчилля чи Рузвельта, які розповідають  про глобальні проблеми країни, питання війни і миру з бігової доріжки.

Про це напередодні засідання Бориспільського міськрайонного суду заявив лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він підкреслив: образливо за країну, "якою керують дилетанти, що не розуміють елементарних речей". Зокрема, наголосив на останньому відео Володимира Зеленського, на якому президент звертається до народу, займаючись у спортзалі на біговій доріжці.

"З бігової доріжки розповідають про саміт у нормандському форматі. Весело їм. Люди гинуть кожного дня. Позавчора загинули двоє спецслужбовців "Альфи" СБУ, а там по-приколу зі спортивної доріжки розказує про нормандський саміт", – обурювався політик.

Він наголосив: складно уявити собі будь-яку іншу державу, де б таке було можливим.

"Ми пам’ятаємо бесіди Рузвельта біля каміна під час війни, коли він розповідав, що відбувається в країні. Ми пам’ятаємо звернення інших великих лідерів – Черчилля і так далі. Але важко уявити, щоб хтось із них розказував про глобальні проблеми країни, питання війни і миру з бігової доріжки. Це профанація, дилетантство, зневага до українців. Гинуть люди, а вони на спортивній доріжці розповідають про мир", – заявив Олег Ляшко.

Як повідомлялось, під час бігу на тренажері у спортзалі Володимир Зеленський записав відео, у якому сказав, що зустріч у нормандському форматі, що має відбутися 9 грудня у Парижі, – це можливість зустрітися чотирьом лідерам і розпочати діалог.

Loading...
Loading...
Loading...