live

Ляшко: Новітні гебельси керують країною

Скріншот ZIK
загрузка...
загрузка...

Ляшко розкритикував заяви міністра культури Володимира Бородянського про відповідальність журналістів та блогерів за контент, який "порушує українське законодавство"

Тепер будь-якому громадянину, який "знімає злочини", заборонять це робити під страхом кримінальної відповідальності.

Про це напередодні засідання Бориспільського міськрайонного суду заявив лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Політик наголосив: під час бійки із Андрієм Герусом помічник "радикала" Євген Степанюк просто усе фільмував. Однак проти того теж відкрили провадження. На думку Ляшка, це співпадає з заявами влади про "приглушення" свободи слова та відповідальність журналістів і блогерів за контент, який ті надають.

"Прочитайте заяви міністра культури, де він розповідає, що потрібно буде відповідати за все – хто що пише і хто що знімає. Я думав, що Гебельс вже лежить в труні, а виявляється, що новітні гебельси керують країною", – обурювався Ляшко.

Мовляв, будь-якому громадянину, який "знімає злочини", забороняють це робити під страхом суду.

"Забороняють під страхом кримінальної відповідальності для журналістів, чи для будь-якого громадянина, якщо він показує ці злочини, виявляється, що він повинен сидіти в тюрмі", – підкреслив Олег Ляшко.

Як повідомлялось раніше, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що кожен, хто порушує українське законодавство з допомогою певного контенту, буде нести відповідальність за написане.

Окрім того, раніше Бородянський розповів, що міністерство з питань культури, молоді та спорту збирається захищати та розвивати український інформаційний простір, запустити канал на Донбасі та боротися з фейками.

Loading...
Loading...
Loading...