Кузик про повернення заробітчан: Зеленський замість створення робочих місць лише професійно обіцяє

Петро Кузик, депутат Київської міської ради ВО "Свобода" ZIK

"Це черговий виток популізму"

Повернення українців-заробітчан на батьківщину не відбудеться, допоки в Україні не стане безпечніше та краще жити.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив депутат Київської міської ради від ВО "Свобода" Петро Кузик.

Гість програми прокоментував ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо запуску програми, яка має на меті повернути додому українських заробітчан.

"Президент замість того, щоб створювати робочі місця, щоб реально піднімати економіку, знову якісно, професійно обіцяє, що це буде", – заявив Петро Кузик.

Він також нагадав, звідки взялася обіцянка влади щодо дешевих кредитів. З його слів, ще до президентства Віктора Януковича на економічних форумах поставало питання щодо того, що становить реальний сильний стержень економічно сильної України. Висновок був такий – це малий бізнес, а для розвитку малого підприємництва потрібні короткочасні кредити під мінімальні відсотки.

"Ці проспекти з року в рік служба Адміністрації президента, а тепер Офісу президента носить новій і новій владі", – каже Петро Кузик.

На його думку, найближчим часом нічого із заявленої ініціативи очільника держави не здійсниться, оскільки в країні немає передумов для того, щоб економіка зростала.

"Не відбудеться повернення українців, допоки тут не стане безпечніше та краще жити. Це черговий виток популізму", – заявив Петро Кузик.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський анонсував запуск програми "Повертайся і залишайся". Програма спрямована на створення умов, що сприятимуть поверненню українців, які зараз живуть за кордоном.

Нагадаємо, у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомили, що за перші 8 місяців 2019 року обсяги грошових переказів українських трудових мігрантів зросли на 11,7% проти аналогічного показника попереднього року.

Раніше повідомляли про те, що лише у Польщі працюють майже 900 тисяч українських заробітчан. Експерти констатували, що українські заробітчани покращили економічне становище сусідньої країни.

Детальніше – тут: "Валерій Гнатенко та Петро Кузик у програмі "Треба поговорити", – повне відео"

Loading...