Кума Труби Щербину спіймали на хабарі в 150 тисяч доларів за закриття справи ДБР, – ЗМІ

НАБУ

Перевіряється можлива причетність до цього злочину безпосередньо Труби

Національне антикорупційне бюро затримало колишнього начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Ігоря Щербину за підозрою у вимаганні хабара в розмірі 150 тис. доларів за закриття справи Держбюро розслідувань.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на джерела в НАБУ, Генпрокуратурі і Офісі Президента.

За даними джерел, Щербина, близький соратник директора ДБР Романа Труби, намагався "продати" закриття справи в Державному бюро розслідувань за 150 тис. доларів і отримав половину суми в ході першого етапу.

Джерела повідомили, що Щербина представлявся керівником патронажної служби директора ДБР, хоча це не відповідає дійсності.

Він роздавав візитки зі згаданою посадою. На даний момент співробітники НАБУ проводять обшуки у Щербини. При цьому перевіряється можлива причетність до цього злочину безпосередньо Труби.

В 2014-2015 роках Щербина обіймав посаду начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури. При цьому Труба був його підлеглим.

За інформацією ЗМІ, Труба є кумом Щербини.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні неправомірної вигоди голову комітету з питань взаємодії з правоохоронними органами, корупції та законності Громадської ради при Київській міській держадміністрації. 

Loading...