Клочок про скандали у Слузі народу: Це дискредитація парламенту в очах світу

ZIK

"Слуга народу" це не те, що неоднорідна маса – це маса людей, які отримали статус народного депутата, але не були готові до такої роботи"

Скандальна діяльність депутатів фракції "Слуга народу" є показником дуже серйозної дискредитації українського парламенту в очах світу. Це стало наслідком безсистемного підбору у нардепи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Валерій Клочок. 

Ведучий попросив прокоментувати скандали з депутатами фракції "Слуга народу". У відповідь він сказав, що виключення Анни Скороход - це лише один епізод.

"Решта кадрової політики загалом, бо фракція – це також і кадрова політика, підбір кандидатів здійснювався дуже безсистемно, і те, що там є люди з кримінальним минулим і скандали, які виникають навколо ймовірних корупційних діянь, вказують на те, що керівник і сама фракція "Слуга народу" це не те, що неоднорідна маса – це маса людей, які отримали статус народного депутата, але не були готові до такої роботи", – вважає Клочок.

За його словами, саме їхня діяльність є показником дуже серйозної дискредитації парламенту в очах світу.

"Давайте щиро скажемо, як сьогодні на нас дивиться світ, коли щодня коментує схожі скандали. Ми можемо говорити, що це "Джокер", але це інструмент для того, щоб показати те, чим насправді займається фракція. Тому я вважаю, що це дуже добре, що ми знаємо про ці проблеми. Я навіть вітаю це, і чим швидше ми з’ясуємо необхідність такого формату Верховної Ради і скажемо відверто, чи її потрібно відправляти на дострокові вибори, тим краще буде для нас", – переконаний Валерій Клочок.

На його переконання, чим частіше відбуватиметься перезавантаження Верховної Ради, тим краще буде проводитись "селекція".

Нагадаємо, народну депутатку Анну Скороход виключили із фракції "Слуга народу" після того, як вона звинуватила керівництво партії у тиску на неї. Також вона звинуватила однопартійців у тому, що нібито за їх командою було затримано її чоловіка.

Антона Полякова було виключено із фракції "Слуга народу" через те, що нібито його позиція не збігалася з позицією фракції. Також його звинуватили у незадовільному голосуванні за ключові закони та незадовільну відвідуваність пленарних засідань та засідань комітету.

Loading...