IKEA в Україні: Торгова мережа, слідуючи досвіду British American Tobacco, знову не вийде на ринок

Борислав Береза
Борислав Береза

Український політик, блогер

michollo.com

Одна з найбільших у світі торгових мереж з продажу меблів і товарів для дому IKEA має намір відкрити перший магазин в Києві навесні 2020 року. Але з неофіційних джерел відомо, що позиція IKEA збігається з позицією виробників сигарет British American Tobacco, які переносять керівні структури в Румунію через непрогнозовану фіскальну та регуляторну політику уряду України.

Про це пише Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

IKEA знову не вийшла на ринок України. Рішення про початок роботи в Україні було озвучено у вересні 2017 і було заплановано на літо 2019 року. Згідно з офіційною версією, IKEA має намір відкрити перший магазин у Києві після запуску електронної комерції, який запланований на весну 2020 року. А не з офіційних джерел відомо, що позиція IKEA збігається з позицією виробників сигарет British American Tobacco, які переносять свої керівні структури з України в Румунію. Їхнє рішення обумовлено, серед іншого, непрогнозованою фіскальною та регуляторною політикою уряду України. Так що це добре говорить про нашу привабливість для реальних інвесторів і торгових мереж.

Я прям бачу, як інвестори і світові рітейлери сьогодні стоять у черзі, щоб зайти в Україну. Останнім великим рітейлером, який зайшов в Україну, був H&M. Правда, це було ще за старої влади. І це точно.

Борислав Береза

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...