Фонд соцстрахування відновив виплату допомог

Фото з відкритих джерел

Почали виплати допомог з тимчасової втрати працездатності, по вагітності та пологах і на поховання

Фонд соціального страхування України знову почав виплати допомог з тимчасової втрати працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

Як повідомляє пресслужба Фонду, загалом з початку грудня цього року профінансовано 782,2 млн грн різних допомог.

З них на виплату лікарняних – 538,9 млн гривень, допомог по вагітності та пологах – 241 млн гривень і допомог на поховання – 2,3 млн гривень.

Зазначається, що матеріальне забезпечення перераховується Фондом на рахунок роботодавця.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 957 внесено зміни до бюджету Фонду на цей рік. Зокрема, видатки Фонду за напрямом матеріального забезпечення та соціальних послуг збільшено на 1,37 млрд гривень, загалом вони складають 14,344 млрд грн проти 12,974 млрд грн у початковій редакції.

Нагадаємо, 27 листопада омбудсменка Людмила Денісова заявила, що заборгованість із оплати лікарняних для працівників складає понад 1 мільярд гривень. Вона звернулась до Гончарука та Соколовської з проханням вирішити цю проблему.

20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. 

Наступного дня у Мінсоцполітики заперечили інформацію про призупинення виплат лікарняних та декретних.

На виплату лікарняних та декретних додатково Кабмін виділив 1,4 мільярда гривень.

Loading...
Loading...
Loading...