Батько Олени Зеленської працює помічником "Слуги народу"

"Слуга народу" Олег Бондаренко "Чесно"

Опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття

Батько дружини президента Володимира Зеленського Олени – Володимир Кияшко працює помічником на громадських засадах народного депутата із фракції "Слуга народу", голови комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка.

Про це повідомляє "Чесно".

Нардеп зазначає, що Володимир Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

"Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він, у першу чергу, фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", – зазначив Олег Бондаренко.

За його словами, з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Володимир Кияшко тоді начебто підійшов до нардепа разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

Нардеп каже, що батько Олени Зеленської працює над технологією переробляння шламових відходів у дорожнє покриття.

"Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства "Укравтодор", – заявив Олег Бондаренко.

Зазначимо, що Володимир Тимофійович Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, він викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті".

За даними системи YouControl, Володимир Кияшко раніше був керівником ТОВ "Криворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Також повідомлялося, що нардепці від Гуляйпілля Запорізької області Марині Нікітіній у Верховній Раді допомагає її чоловік Олександр Нікітін, якого вона офіційно працевлаштувала як свого помічника. Ще однією оплачуваною помічницею депутатки стала візажистка.

Окрім того, запорізьку депутатку Юлію Яцик від "Слуги народу" консультує фігурант кримінальної справи про хабарництво й наркотики. Вона теж узяла за помічницю свою родичку: на громадських засадах їй допомагає рідна сестра Наталія Кругляк, а народні депутатки від "Голосу" оформили своїх чоловіків помічниками.

Нагадаємо, стало відомо, скільки коштує виступ "95 Кварталу" на Новий рік.

Менеджери повідомили, що Володимир Зеленський не буде виступати за жодних умов. Також від всіх виступів відмовився депутат від "Слуги народу" Юрій (Юзік) Корявченков.

Місце Зеленського, ймовірно, займе Юрій Великий, якого можна замовити окремо за 5-8 тисяч доларів, якщо він не буде зайнятий на виступах з іншим колективом.

Loading...
Loading...
Loading...