Англія, Данії та Латвії – суперники юніорської збірної України в еліт-раунді Євро-2020

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування еліт-раунду Євро-2020 серед команд U-19 Українська асоціація футболу

За путівку до Північної Ірландії на фінальну частину континентального форуму, що відбудеться наступного літа, підопічні Олега Кузнецова боротимуться з англійцями, данцями та латишами

Сьогодні, 3 грудня, у швейцарському Ньйоні відбулася процедура жеребкування еліт-раунду відбору футбольної першості Європи-2020 серед юніорських команд U-19, в якому гратиме і збірна України, сформована з гравців 2001 року народження, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

28 збірних, які пробилися до цієї стадії, були розподілені на сім груп по чотири команди в кожному квартеті. Підопічні Олега Кузнецова згідно з рейтингом перебували у другому кошику та потрапили до групи 4 разом з англійцями, данцями та латвійцями.

Склад груп еліт-раунду кваліфікації Євро-2020 (U-19)

Група 1: Австрія, Вельс, Німеччина, Сербія.

Група 2: Іспанія, Бельгія, Болгарія, Північна Македонія.

Група 3: Грузія, Шотландія, Франція, Росія.

Група 4: Англія, Україна, Данія, Латвія.

Група 5: Італія, Норвегія, Ісландія, Словенія.

Група 6: Португалія, Туреччина, Хорватія, Словаччина.

Група 7: Нідерланди, Чехія, Швейцарія, Фінляндія.

Матчі еліт-раунду відбудуться в березні наступного року. До фінальної стадії вийдуть переможці груп, які разом із господарем, збірною Північної Ірландії, візьмуть участь у турнірі, що проходитиме з 19 липня по 1 серпня 2020 року та стане одночасно відбором від зони Європи до чемпіонату світу 2021 року серед збірних U-20, який прийматиме Індонезія.

 

 

 

Loading...