Андрій Іллєнко у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

Народ проти. Андрій Іллєнко

Гість програми дав відповіді на питання, які нині хвилюють українців

Сьогодні ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "HARD з Влащенко" – цікаве хард-ток-шоу з яскравою ведучою та статусними спікерами.

Цього разу гостем у Наташі Влащенко був народний депутат України VIII скликання, заступник голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Андрій Іллєнко.

У програмі "HARD з Влащенко" – традиційно насичений ефір та обговорення найбільш актуальних тем.

Кого і за що слід амністувати та що таке "боротьба з Путіним" – про це та багато іншого у розмові із гостем програми "HARD з Влащенко" Андрієм Іллєнком.

Повне відео можна переглянути просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...