Зеленський про нормандську зустріч: Без діалогу з Путіним можна, але це як постійний біг на місці

Володимир Зеленський. 

EPA-EFE

Зеленський сказав, що зустріч у нормандському форматі, що має відбутися 9 грудня у Парижі, – це можливість зустрітися чотирьом лідерам і розпочати діалог

Президент України Володимир Зеленський вважає, що без діалогу з президентом Росії Володимиром Путіним не можна зрушити з місця.

"Кажуть: а що там за діалог може бути в Зеленського з Путіним. Знаєте, без цього діалогу можна, але це приблизно як біг на цій біговій доріжці. Тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці", – сказав він у своєму відеозверненні до українців, записаному під час бігу на тренажері в спортзалі.

За словами президента, зустріч у нормандському форматі, що має відбутися 9 грудня у Парижі, – це можливість зустрітися чотирьом лідерам і розпочати діалог, що може привести до повернення українських політв’язнів, припинення вогню на Донбасі і повернення українських територій.

Зеленський наголосив, що він не хоче залишатися на місці у вирішенні питання з припиненням війни на Донбасі та поверненням окупованих територій, а хоче, щоб "усе це закінчилося, і ми знову були великою країною-лідером і – Україною".

Нагадаємо, у Кремлі не виключають окремої зустрічі Путіна та Зеленського у Парижі.

Loading...