Зеленський назвав умови виборів на Донбасі

EPA-EFE

Український лідер назвав питання контролю над кордоном Росією "найскладнішим питанням з усіх"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що позиція української влади щодо місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) полягає в тому, що вони можуть проходити тільки за українським законодавством. Про це він розповів в інтерв'ю "Газета Виборча".

"Вибори проходять за українським законодавством. І український закон виключає присутність людей зі зброєю. Всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, Центральна виборча комісія України. Якщо є збройні угруповання, жодна партія не піде брати участь у виборах там", - зазначив глава держави.

Окрім того, український лідер назвав питання контролю над кордоном Росією "найскладнішим питанням з усіх".

"Я говорю їм чесно: я не згоден з тим, як це питання було вирішене в Мінську. Згідно з Мінськими угодами, спочатку пройдуть вибори, потім контроль над кордоном", - наголосив Зеленський.

Зеленський зазначив, що така позиція українців з цього питання, але це не записано в Мінських угодах. Глава держави також підкреслив, що цю проблему з протиріччям потрібно вирішити.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що для тимчасово переміщених осіб можливо застосувати електронне або дистанційне голосування на виборах на Донбасі.

Loading...