Зеленський хоче, щоб кандидатів у президенти і депутати знімала СБУ

Тарас Березовець
Тарас Березовець

Політолог

slovoidilo.ua

Президент Володимир Зеленський 13 вересня ветував Виборчий кодекс і направив до Верховної Ради свої пропозиції, в яких містяться скандальні правки. Так, гарант хоче, щоб кандидатів на виборах президента і Верховної Ради могла знімати ЦВК в разі, якщо вирішить, що висунення кандидатів "спрямоване на введення в оману виборців". Також кандидатів можна буде зняти з реєстрації в разі "обґрунтованого звернення СБУ". Без рішення суду, зрозуміло.

Про це пише Тарас Березовець у своєму телеграм-каналі.

Ось сам текст пропонованих поправок:

"9) встановлення Центральною виборчою комісією обставин, що дії особи, висунутої кандидатом на пост Президента України, щодо реєстрації її кандидатом на відповідних виборах спрямовані на введення в оману виборців, перешкоджання вільному формуванню ними своєї волі;

10) надходження до Центральної виборчої комісії обґрунтованого звернення Служби безпеки України щодо здійснення особою, висунутою кандидатом на пост Президента України, сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності або інших дій, спрямованих на порушення недоторканності державного кордону України, проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку".

Після цього про вільні вибори в країні можна буде забути. Турбодиктатура насувається. Кінець її також прийде в турборежимі.

Тарас Березовець

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...