"Погрози" Звіробій і Федини: Політтехнолог заявив про сплановану операцію

Олег Постернак gazetavv.com

"У цьому випадку явно формується зв’язок із штабом Порошенка"

Агресія, з якою депутатка Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій зверталися до президента Володимира Зеленського, свідчить, що це частина спланованої інформаційної операції, яка здійснювалася за задумом штабу Петра Порошенка і медіаконсультантів "Європейської Солідарності".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Олег Постернак.

Експерт прокоментував ситуацію щодо висловлювань на адресу президента України Володимира Зеленського народної депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій.

"Та агресія, з якою вона (Маруся Звіробій. – Ред.) зверталася до пана президента на відео разом з Фединою, явно вказує на те, що це частина спланованої інформаційної операції. Здійснювалася вона за задумом штабу Порошенка і медіаконсультантів "Європейської Солідарності", партії Порошенка", – переконаний експерт.

Олег Постернак зазначив, що такі висновки є логічними з огляду на присутність народної депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини.

"У цьому випадку явно формується зв’язок із штабом Порошенка", – зазначив він та додав, що варіант "сакральної жертви" він не відкидає.

Відповідаючи на запитання ведучих щодо того, чи, можливо, слід було не звертати увагу на заяви пані Звіробій, щоб не давати можливості для заробляння політичних балів, Олег Постернак зауважив, що увагу звертати потрібно. Він наголосив, що має бути відповідальність, у тому числі за свої слова, адже ніхто не має права публічно ображати будь-яку людину навіть у політичних інтересах, як це зробила Звіробій.

"Але, з іншого боку, слід розуміти, що Зеленський буде часто перебувати у таких ситуаціях. Сьогодні – Звіробій, завтра якийсь ветеран АТО на камеру скаже щось чи депутат собі дозволить щось", – зазначив Олег Постернак.

Нагадаємо, 6 листопада 2019-го ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від "Європейської Солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

"Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве", — сказала волонтерка. Депутатка додала, що "там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли".

Як повідомляли, 2 грудня волонтерка і блогерка Маруся Звіробій прийшла на допит до Державного бюро розслідувань у справі, порушеній за фактом погроз президенту Володимиру Зеленському.

Loading...