Новини » Події 153 Читать эту новость на русском

Воронцов: Незаконну надбудову Кулика за кілька днів спробує оглянути комісія, до складу якої увійдуть депутати та активісти

Голова громадської організації "Міжнародний антикримінальний альянс" Богдан Воронцов ZIK

Вже вимальовується чіткий план, яких заходів потрібно вжити з цією незаконною надбудовою

Існують юридичні механізми, щоб у правовому полі розібратися з незаконним 14-м поверхом у будинку в центрі Києва, який надбудував скандальний прокурор Костянтин Кулик.

Про це заявив голова громадської організації "Міжнародний антикримінальний альянс" Богдан Воронцов після засідання комісії КМДА з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Київ, на якому розглядали відповідне питання, повідомляє 112.ua.

"Вже вимальовується чіткий план, яких заходів потрібно вжити щодо цієї незаконної надбудови. Насправді дуже просто із законодавчого боку правильно підійти до цього питання", – сказав активіст.

За його словами, вже найближчими днями незаконну надбудову огляне спеціальна комісія.

"5-го числа вже буде перша комісія і 9-го числа буде комісія, яка поїде саме на цю незаконну надбудову. Це будуть депутати, правоохоронні органи, представники громадськості. Тому будемо там намагатися піднятися на дах, і будемо бачити, який результат ми отримаємо. Наскільки мені відомо, туди неможливо зараз піднятися. Піднятися можна на 14-й поверх цього 13-поверхового будинку тільки з квартири цивільної дружини пана Кулика, пані Німець. Тобто тільки через цю квартиру можна піднятися на 14-й поверх. Пан Кулик каже, що він до цієї дами жодного відношення не має, тому він наче не при справах", – розповів Воронцов.

Він також прокоментував слова державного юриста, який заявив, що у влади немає важелів і жодним чином неможливо вплинути на цю ситуацію.

"Дуже прикро чути, що юрист при КМДА говорить такі гучні слова, що громадськість нічого не може зробити, поки Кулик не підпише документи, що він зобов’язується знести цю надбудову. Всім зрозуміло, що він такі документи підписувати не буде. Юридично ми далі можемо просто чекати, і жодний суд, поки ми офіційно не вручимо цей припис на знесення, нічого не може зробити з цією надбудовою. Однак є механізми, юридичні схеми, як це все рухати далі", – зазначив активіст.

За його словами, зараз спеціальна комісія просить депутатів вже вносити певні поправки до законів, щоб було можливо вручити цей припис.

"Щойно це стане можливо, це все відразу стане набагато простіше, і будуть всі законні підстави, щоб зносити цю надбудову. Комісія сьогодні підтвердила, що ніяких документів немає на цей 14-й поверх. Просто за законодавством, якщо ми не вручимо припис пану Кулику, власнику даної надбудови, ми не маємо права її зносити – будь-який суд буде відмовляти у знесенні цієї надбудови. Можливо, після того, як буде така резонансна справа, нам все-таки нададуть доступ", – додав Воронцов.

Раніше у Київській міській державній адміністрації підтвердили наміри знести самовільне будівництво в ЖК "Дипломат Хол", здійснене Куликом і його сім’єю.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...