Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українка Ольга Харлан отримала приз найкращої шаблістки світу 2019 року

Українка Ольга Харлан вчетверте здобула Кубок світу з фехтування на шаблях НОК України

Один з лідерів світового жіночого фехтування на шаблях останнього десятиліття українка Ольга Харлан отримала чергову нагороду – приз за перемогу в Кубку світу за підсумками сезону-2018/2019

У Лозанні (Швейцарія) пройшов щорічний конгрес Міжнародної федерації фехтування (FIE), в ході якого відбулося нагородження переможців Кубка світу за підсумками сезону-2018/2019. Відзнаку найкращої шаблістки планети отримала українка Ольга Харлан, яка посіла перше місце у міжнародному рейтингу FIE, повідомляє офіційна сторінка Національного олімпійського комітету України у Facebook.

"У Лозанні пройшов щорічний конгрес Міжнародної федерації фехтування (FIE), в ході якого відбулося нагородження переможців Кубка світу з фехтування-2018/2019. Відзнаку найкращої шаблістки отримала українська спортсменка Ольга Харлан, яка посіла перше місце у міжнародному рейтингу FIE", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого сезону 29-річна українка стала чемпіонкою Європи і світу, а також виграла Гран-прі Сеула (Південна Корея), стала другою на змаганнях етапу Кубка світу в Афінах (Греція) і третьою – на Гран-прі Каїра (Єгипет).

Зазначимо, що переможниця загального цьогорічного заліку Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок Ольга Харлан отримала цю нагороду вже вчетверте.

Додамо, що у листопаді жіноча збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової завоювала командну "бронзу" на першому етапі Кубка світу нового сезоу-2019/2020 в Орлеані (Франція), а Ольга Харлан виграла бронзову медаль в індивідуальному турнірі.

 Loading...