Новини » Світ Читать эту новость на русском

Угорщина і "Газпром" обговорили нову газову угоду

Пікабу

"Газпром" відіграє провідну роль у постачанні природного газу до Угорщини

Міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сійярто та директор "Газпрому" Віктор Зубков обговорили нову газову угоду. Про це повідомляє "Європейська правда".

Після зустрічі Сійярто заявив: "Газпром" відіграє провідну роль у постачанні природного газу до Угорщини, і в результаті проєктів розвитку інфраструктури, які очікуються в регіоні, це, без сумніву, триватиме і в майбутньому".

"В інтересах довгострокового, безпечного постачання природного газу до Угорщини в наших основних інтересах підтримувати довгострокову, розраховану та надійну співпрацю з "Газпромом", і відповідно ми разом з директором "Газпрому" готові розпочати переговори щодо нової довгострокової угоди про постачання газу", - додав він.

"Крім того, є надзвичайно позитивні перспективи щодо співпраці Угорщини та "Газпрому", які стосуватимуться використання природного газу для транспортних цілей", - заявив він. "В інтересах реалізації цілей, пов'язаних з кліматом, важливо знизити рівень викидів забруднюючих речовин у громадському транспорті, а природний газ може зіграти важливу роль у цьому", - пояснив він.

"Відповідно, співпраця "Газпрому" з угорським урядом може означати вагомий крок вперед", - сказав міністр.

Нагадаємо, раніше шведський суд зобов'язав "Газпром" виплатити "Нафтогазу" понад 1 мільйон євро судових витрат. 

Loading...