live
Новини » Політика 317 Читать эту новость на русском

У Кремлі відреагували на висловлювання спікера Держдуми щодо України

Дмитро Пєсков. Фото: EPA/SERGEI KARPUKHIN
загрузка...
загрузка...

Пєсков назвав заяви Володіна "оціночними"

У Кремлі назвали "оціночними" висловлювання спікера Держдуми В’ячеслава Володіна про загрозу виходу деяких областей зі складу України в разі утиску "малих народів".

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Интерфакс.

На питання, чи поділяють цю думку в Кремлі і чи є вона думкою вищого військово-політичного керівництва Росії, Пєсков сказав: "Зовнішня політика РФ формулюється згідно з Конституцією президентом і реалізується як інструментарій МЗС".

На 12-й сесії форуму з питань меншин під егідою Ради ООН з прав людини, що проходила 28-29 листопада в Женеві, українська делегація спробувала двічі перешкодити виступу депутата Держдуми від окупованого Криму Руслана Бальбека, включеного до складу російської делегації з порушенням процедур.

"Усі гілки влади поділяють стурбованість і сходяться на неприйнятності цих демаршів, але, що стосується інших оціночних заяв, то я рекомендував би звернутися до Держдуми", – додав Пєсков.

Нагадаємо, спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявив: якщо в Україні збережеться "націоналізм і утиски малих народів", то зі складу країни вийдуть кілька областей.

Loading...
Loading...
Loading...