live

У ГПУ призначили голову департаменту нагляду за злочинами в умовах збройного конфлікту

Генеральна прокуратура України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

До департаменту передадуть понад 200 кримінальних справ

У Генпрокуратурі призначили Юрія Рудя очільником новоствореного департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

Про це передає пресслужба ГПУ.

"Мова про глобальні та резонансні злочини, зокрема про Іловайську та Дебальцевську трагедії, збиття літака рейсу MH17, захоплення АР Крим, "справу моряків", а також факти розв’язання та ведення збройної агресії Росії, системного катування та вбивства полонених українських військових і цивільного населення", — повідомили у генпрокуратурі.

У цих справах департамент здійснюватиме процесуальне керівництво та нагляд за досудовим розслідуванням, які ведуть СБУ та Нацполіція.

Як відомо, Юрій Рудь раніше був начальником управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури. Він забезпечував організацію досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних справах щодо "розв'язання та ведення війни проти України представниками влади та збройних сил РФ, порушення законів та звичаїв ведення війни, вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки й тероризму".

Також нагадаємо, що відділ у справах Майдану в ДБР очолив слідчий з Луганської області.

Loading...