live

У Черкасах спіймали посадовців на мільйонних махінаціях із ремонтом вулиць

Зловмисники завдали збитків на 1,5 мільйона гривень

У Черкасах викрили на махінаціях двох посадовців міськради пресслужба СБУ

Посадовців Черкаської міської ради викрили на мільйонних махінаціях із бюджетними коштами під час ремонту вулиць міста. Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

Згідно з повідомленням, керівник та заступник фінансового відділу одного із департаментів міськради уклали угоду з будівельною компанією на ремонт 17 вулиць Черкас загальною вартістю майже 19 млн грн.

Після завершення більшої частини робіт комерсантам було перераховано 12,5 млн грн. Однак, під час перевірки правоохоронці встановили, що кошти було переведено чотирьом підконтрольним ділкам комерційним структурам. Потім гроші було конвертовано у готівку, а комерсанти у такий спосіб уникнули сплати податків.

Як зазначається, за оцінками експертів, внаслідок махінацій, державному та міському бюджетам було завдано збитків на більше ніж 1,5 млн грн. Також під час обшуків у службових кабінетах посадовців було вилучено первинну бухгалтерію, фінансову та платіжну документацію, яка доводить проведення оборудки.

Двом чиновникам оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила начальника одного з відділів ГУ Держгеокадастру Запорізької області на масштабних зловживаннях із земельними ділянками лісового фонду. Через дії чиновника у держави було відчужено гектари землі у заповідній зоні.

Loading...