Це битва КВК та КДБ, і результат вирішений, – Залмаєв про зустріч Зеленського і Путіна

Пітер Залмаєв Скріншот ZIK

"Сам Зеленський говорить про те, що цілком реально, що його залишать наодинці з Путіним"

Якщо президент України Володимир Зеленський залишиться наодинці (у прямому чи переносному сенсі) із президентом РФ Володимиром Путіним, ні те, ні інше не обіцяє нічого хорошого, бо Путін – просто grand master на шаховій дошці.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив директор міжнародної некомерційної організації "Євразійська демократична ініціатива" Пітер Залмаєв.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у гостя програми, чи очікує він результатів від "нормандської" зустрічі (яка, нагадаємо, відбудеться 9 грудня у Парижі).

"Результати будуть, але не факт, що вони будуть у стратегічних, національних, інтересах безпеки України. Знаєте, пан Зеленський встановив три цілі для цієї зустрічі, причому, це такі змішані категорії, від малого до великого. Це звільнення подальше полонених, це відвід військ і укріплення кордонів і третє – це взагалі мир у регіоні. Я думаю, що першою ціллю було виставлено звільнення, бо всі розуміють, що це найбільш реальний варіант і найбільш вигідний для Путіна – показати, що щось робиться, але виторгувати, у результаті, набагато більше, ніж отримує українська сторона", – заявив Пітер Залмаєв.

Він зауважив, що у своєму інтерв’ю у минулому російський бізнесмен та опозиціонер Євген Чичваркін, який часто приїжджає до України, напередодні зустрічі із Путіним порадив президенту України Володимиру Зеленському стежити за кишенями, щоб той нічого не підклав та нічого не потягнув, а потім ще й добре помити руку.

Гість програми зробив порівняння майбутньої зустрічі президентів України та РФ – "це битва КВК та КДБ", тож усі розуміють, що результат таких перемовин, каже він, вирішений.

"І сам Зеленський говорить про те, що цілком реально, що його залишать наодинці з Путіним Франція і Великобританія. Я от задумався і не знаю, що він мав на увазі, – у глобальному переносному сенсі залишать чи залишать саме ситуативно – вийдуть із кімнати. Але ні те, ні інше не обіцяє нічого хорошого, бо Путін – просто grand master на цій шаховій дошці", – сказав Пітер Залмаєв.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський вважає, що без діалогу з президентом Росії Володимиром Путіним не можна зрушити з місця.

У Кремлі не виключають окремої зустрічі Путіна та Зеленського у Парижі.

Нагадаємо, зустріч в "нормандському форматі" призначена на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Loading...