Топ-5 способів захиститися від застуди взимку

У зимовий період потрібно бути більш уважним до свого здоров'я Южный Федеральный

У зимовий період потрібно бути більш уважними до свого здоров'я

Взимку ми часто ризикуємо підхопити будь-яку застуду. Тому в цей період потрібно бути більш уважними до свого здоров'я. Медики назвали п'ять ефективних способів захиститися від застуди та ГРВІ взимку. Про це пише "Судово-юридична газета".

Топ-5 ефективних способів не захворіти взимку:

Уникати контактів із джерелами вірусу

В розпал інфекційних захворювань намагайтеся менше перебувати в багатолюдних місцях. Бажано не ходити в кінотеатри, торговельні центри, на дитячі ялинки.

Частіше мити руки

Якщо у вас є звичка постійно торкатися руками обличчя, то в сезон захворювань вона стає небезпечною. Брудні руки - це головне джерело зараження. Збудник передається не тільки класичним повітряно-крапельним шляхом, під яким ми розуміємо пряме попадання мокротиння пацієнта з чханням і кашлем, але і контактним способом. Припустимо, хвора людина чхнула в руку, взялася цією рукою за поручень в метро, а інша людина через п'ять хвилин після цього взялася за поручень, а далі цією рукою почухала носа або очі. Цього вже достатньо, щоб заразитися. Намагайтеся не чіпати руками свої слизові оболонки, частіше мийте руки, користуйтеся антисептичними розчинами.

Регулярне полоскання горла

Вранці і ввечері слід полоскати рот і горло розчином солі. Цей спосіб є потужним антисептиком, який знижує ризик підхопити ГРВІ в 6 разів.

Промивайте ніс

Це ефективний спосіб захисту від простудних захворювань, так як збудники ГРВІ передаються повітряно-крапельним шляхом і осідають на слизовій.

Пийте більше води

Пийте більше рідини з джерелом вітаміну С: соки, відвари, компоти, чаї. Звичайно ж, в раціоні харчування повинно бути більше фруктів і овочів, а також здорових джерел білка і жирів: сидіти на дієті у сезон застуди та грипу не можна, це сильно послаблює імунітет.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали 5 кращих продуктів для зимового раціону.

Loading...