Справу про вбивство сина депутата Соболєва можуть перекваліфікувати

Начальник Нацполіції у Києві Андрій Крищенко. Фото: МВС України

Крищенко зазначив, що причиною вбивства стала фінансово-економічна діяльність батька

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що справу щодо вбивства трирічного хлопчика у центрі столиці можуть перекваліфікувати. Про це він сказав під час брифінгу за участю голови Національної поліції України Ігоря Клименка, який транслював телеканал ZIK

На питання, чому справу порушили за ст. 115, а не щодо замовного вбивства, оскільки очевидно, що цілилися не у дитину, а в її батька, він відповів: "Очевидно, що вбито дитину, тому порушено за ч 2 ст 115 – убивство дитини. Ми кажемо про те, що було порушено відразу після скоєння злочину. Коли зараз імовірних виконавців затримано, слідчі будуть працювати, процесуальні керівники, і кваліфікацію у подальшому, можливо, буде змінено.

Так, ми розуміємо, і це одна з версій, що причиною вбивства, причиною цього фатального пострілу стала фінансово-економічна діяльність батька, але коли вже будемо отримувати докази, отримувати всю інформацію, хочу сказати, що на цьому робота не зупиниться. Поліцію ніщо не зупинить, щоб знайти замовників цього вбивства".

Нагадаємо, учора невідомі розстріляли автомобіль депутата облради В’ячеслава Соболєва. Внаслідок інциденту загинув його трирічний син, який знаходився в салоні авто.

Loading...