live
Новини » Політика 1473 Читать эту новость на русском

Співак: Якщо Кулика влаштують в СБУ, це буде плювок на державу

Костянтин Кулик, Фото з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Якщо скандального екс-прокурора Костянтина Кулика влаштують в СБУ, це буде грандіозний міжнародний скандал, плювок в бік України. Таку думку висловив громадський діяч Дмитро Співак в ефірі телеканалу NewsOne.

"За моєю інсайдерською інформацією ті люди, хто стоїть за Куликом, хочуть перевести його в СБУ. Я вважаю, що це буде просто плювок і в обличчя держави, це просто тест, знаєте, такий стрес-тест для президента Зеленського, для Івана Баканова, молодого керівника СБУ", - сказав він.

"І я вам скажу ще одну свою інсайдерську інформацію. Я це точно знаю. Одне західне американське видання, дуже авторитетне, зараз дуже уважно відстежує цю історію. І якщо, не дай бог, ось це призначення відбудеться, буде грандіозний міжнародний скандал і грандіозний міжнародний інформаційний наступ, вже не на Кулика, Іванова, Петрова, Сидорова, не цікаво, а вже на державу Україна і на президента України. Ось я це точно знаю. Сподіваюся, що Володимир Олександрович Зеленський не здійснить цього вчинку, не піддасться на умовляння близьких йому людей і не призначить ось такого одіозного Кулика в СБУ", - додав Співак.

Нагадаємо, що в 2016 році Кулику пред'явили звинувачення в незаконному збагаченні на суму 2,8 млн грн. Зокрема, на матір прокурора і мати його дітей Ірину Німець оформлено ряд об'єктів нерухомості в центрі Києва.

До того ж, народні депутати та антикорупційні громадські організації мають намір звертатися до голови СБУ, наполягаючи на тому, щоб той не брав на роботу одіозного прокурора, очистив Службу від корупції і продовжив реформування Служби безпеки.

Loading...
Loading...
Loading...