Сьогодні ДБР допитає Звіробій

Маруся Звіробій facebook.com

Допит відбудеться сьогодні о 11:00

Волонтера, учасницю бойових дій Марусю Звіробій ДБР викликало на допит у понеділок, 2 грудня, на 11:00. Про це вона написала на Facebook ввечері, 1 грудня.

Волонтерці інкримінують погрозу вбивством президенту, а правоохоронці мали вирішити та перевірити, чи не мала місце підготовка до вчинення злочину.

Вона також закликала людей підтримати її.

"Отже, група підтримки боротьби за свободу слова, візьміть відгул на годинки дві-три в понеділок, ДБР буде приймати в українців іспит, чи правильно ми зрозуміли, як треба себе вести", - написала Звіробій.

Вона також підкреслила, що балаклава на обличчі - це ознака неповаги до своїх співгромадян.

"Ви, доблесні служаки, сподіваюся хоч воювали???? Приходите до мене в балаклавах??? Хіба я вам ворог? А? СБУ??? Ми з вами на фронті всім ділилися, а ви прийшли як найманці. Не поважаю ДБР. Буду в балаклаві і всіх запрошую. Пішли ви в дупу. Хочете шоу, буде шоу! За всіх будете відгортати, особливо за Марченко!", - заявила вона, іронічно відзначивши, що другою причиною кримінальної справи очікує "перебування в балаклаві в громадському місці".

Нагадаємо, вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтера Марусі Звіробій, підозрюваної в погрозі вбивством щодо президента.

Волонтер викликала адвоката, але приїхали детективи, котрі відмовилися чекати сторону захисту і погрожували виламати двері, якщо Звіробій їх не впустить. Коли вони зайшли до квартири, то пред'явили рішення суду і свої службові посвідчення.

 

Loading...