"Слуга народу" обрала Ясько на заміну Яременку

У фракції впевнені, що нова очільциця готова до такої відповідальної роботи

Єлизавета Ясько. Фото: Facebook Lisa Yasko

Фракція "Слуга народу" обрала Єлизавету Ясько на посаду голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Консолідованим рішенням усієї нашої команди новим головою обрано Лізу Ясько. І ми розуміємо, що керувати таким комітетом – це не бонус і не нагорода, а серйозна відповідальність. Впевнені, що Ліза до неї готова", - зазначила Кравчук.

У коментарі РБК-Україна, вона розповіла, що 4 грудня питання призначення розгляне регламентний комітет. Потім Верховна Рада на своєму засіданні має проголосувати за постанову щодо призначення Ясько.

Нагадаємо, 1 листопада народний депутат із фракції "Слуга народу" Богдан Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва через скандал із його переписками.

Згодом на засіданні фракції "Слуга народу" ухвалили рішення про необхідність переобрання голови комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Loading...