live
Новини » Політика 57 Читать эту новость на русском

Шуфрич: Інформація щодо "приглушення свободи слова" викликає занепокоєння

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич
загрузка...
загрузка...

Нестор Шуфрич вважає, що треба провести нараду, обговорити ці питання та заспокоїти суспільство

Не може не викликати занепокоєння інформація, яка зараз є у нашому суспільстві щодо можливого обмеження принципів свободи слова та підвищення відповідальності українських журналістів. Особливо, слова "приглушити свободу слова" від наших колег, особливо – пані Василевської-Смаглюк, яка є одночасно і керівником слідчої комісії щодо розслідування діяльності трьох каналів.

Про це сказав Нестор Шуфрич, народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету з питань інформаційної та гуманітарної політики під час погоджувальної ради депутатських фракцій та груп, – повідомляє телеканал ZIK.

"Вважаю, що ми маємо провести нараду, обговорити ці питання та заспокоїти суспільство", – сказав Нестор Шуфрич.

"Крім того, не можемо не звернути увагу на те, що згадана мною комісія (слідча комісія щодо розслідування діяльності трьох каналів, – ред) з чотирьох засідань нормально збиралась лише один раз. Два рази взагалі не зібралась, а один раз – із запізненням на 20 хвилин. Останнє засідання – кворум замкнувся на мені на 29-ій хвилині очікування. Я поважаю і ВР, і себе особисто, щоб після цього продовжувати роботу. Крім того, у мене виникає запитання і обставина, що представники силових структур, які прийшли надавати інформацію на засідання ТСК, потім пішли в кабінет рядового члена комісії, а не голови комітету з питань інформаційної та гуманітарної політики і там щось говорили. Не на засіданні, а рішення було, що нададуть відповідну інформацію на засіданні. У мене великі сумніви щодо незаангажованості та об’єктивності роботи таких слідчих комісій", – сказав Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, раніше ОПЗЖ заявила, що за антиконституційні заклики до обмеження свободи слова Василевська-Смаглюк повинна скласти депутатський мандат.

Loading...
Loading...
Loading...