Сенсорна кнопка для голосування у ВР може з'явитися вже у 2020 році, - Разумков

Верховна Рада

Наразі апарат Верховної Ради опрацьовує це питання

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що сподівається на облаштування місць народних депутатів у сесійній залі сенсорними кнопками у 2020 році. Про це він заявив під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

"Я сподіваюся, що сенсорна кнопка в депутатів з'явиться вже у 2020 році. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб це відбулося. Сьогодні апарат Верховної Ради опрацьовує це питання, ми шукаємо колег, які зможуть інтегрувати в наявну систему "Рада" додаткову сенсорну кнопку", - зазначив Разумков.

За його словами, наразі доводиться лише удосконалювати систему для голосування "Рада-3", оскільки повна заміна обладнання потребує значних витрат.

"Повна модернізація системи - це дорога процедура, і на сьогодні грошей таких у бюджеті немає. Нова система "Рада-4" дійсно якісно та ефективно працює в Київській міській раді, але на сьогодні такі витрати поки що не передбачені. Спробуємо вирішити питання "малою кров'ю", а якщо не вийде, то звертатимемося до уряду з метою виділення додаткових коштів", - додав голова парламенту.

Раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відповів на заяву спікера Державної Думи Російської Федерації В'ячеслава Волошина стосовно можливості втрати Україною кількох областей через "націоналізм та утиски малих народів".

Loading...