live
Новини » Політика 231 Читать эту новость на русском

Ренат Кузьмін вимагає від Разумкова покарати Гончарука

ZIK

Ренат Кузьмін. 

загрузка...
загрузка...

Прем'єр не просто вчасно не відповів на його звернення, а відфутболив його в Мін'юст

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін вимагає від голови Верховної Ради Дмитра Разумкова дати вказівку апарату Ради скласти протокол про вчинення адмінправопорушення прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком, який проігнорував його депутатське звернення з питань люстрації.

Про це Ренат Кузьмін написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Народний депутат нагадав, що 12 листопада запропонував розглянути на засіданні Кабміну стан виконання закону про люстрацію в аспекті дотримання конституційних, у т. ч. трудових та соціальних прав громадян, а також вимагав безумовного виконання рішення ЄСПЛ від 17.10.2019.

Як відомо, цим рішенням Європейський суд констатував грубі порушення прав громадян, допущені українською владою при застосуванні люстраційних процедур.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" зазначив, що у своєму зверненні не тільки вимагав відновлення порушених прав кожного з 912 громадян, внесених до державного реєстру люстрованих, але і взяти на контроль виконання рішень ЄСПЛ та національних судів про поновлення порушених прав люстрованих українців.

"А ще я просив прем'єра завчасно повідомити мене про дату і час засідання Кабміну, на якому буде розглянуто моє депутатське звернення, оскільки мав намір особисто взяти участь у цьому засіданні", – додав Ренат Кузьмін.

Народний депутат зазначив, що "Слуга народу" – прем'єр Гончарук не просто вчасно не відповів на його звернення, а відфутболив його в Мін'юст до такого ж "Слуги народу", але рангом нижче.

"Схоже, він вважає, що "монобільшість" призначила його прем'єром лише для того, щоб відвідувати нацистські тусовки і кататися по Кабміну на дитячому самокаті. Та ще і землю українську продати… Звідки ж йому знати про те, що ігнорування законних вимог народних депутатів тягне за собою адміністративну відповідальність? Про це йому при призначенні, мабуть, не повідали", – зазначає Ренат Кузьмін.

Копію своїх звернень до прем'єра від "Слуги народу" і до спікера від "Слуги народу" з вимогою дати вказівку керівнику апарату Ради від "Слуги народу" скласти протокол про адмінправопорушення, вчинене прем'єром, народний депутат розмістив на сторінці в Фейсбук.

Раніше, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін пояснив, чому Рябошапка і Зеленський не зможуть посадити Порошенко

 

 

Loading...
Loading...
Loading...