Про розвал України можете тільки мріяти: Разумков відповів спікеру Держдуми

Дмитро Разумков

EPA-EFE

За словами голови українського парламенту, в Україні немає "малих народів", а влада працює над об'єднанням суспільства

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відповів на заяву спікера Державної Думи Російської Федерації В'ячеслава Волошина стосовно можливості Україною втрати кількох областей через "націоналізм та утиски малих народів". Заяву у відповідь Разумков зробив під час погоджувальної наради, яку транслював телеканал ZIK.

За словами голови українського парламенту, в Україні немає "малих народів", а влада працює над об'єднанням суспільства.

"Я хотів би зазначити, що в Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів. В Україні є український народ. Так, він багатонаціональний, може розмовляти різними мовами. Але це єдиний народ і єдина держава. Якщо хтось сподівається, що будуть відвалюватися, відходити, втрачатися ще якісь території, то це лише мрії. Ми як держава, як Верховна Рада будемо докладати максимум зусиль, щоб об’єднувати та консолідувати суспільство", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, спікер російської Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що Україні потрібно переглянути ставлення до прав етнічних груп в державі, адже права національних меншин, на думку політика, порушуються, що може призвести до виходу зі складу України низки областей.

Loading...