Неприємний ляпас для Трампа: Пітер Залмаєв – про перспективу імпічменту президента США

Пітер Залмаєв Скріншот ZIK

"Зараз ми маємо справу з іншою Америкою"

Процедура імпічменту президента США Дональда Трампа буде, проте на рівні Сенату США, де потрібно 67 голосів зі 100 за відставку, ймовірно, жоден із сенаторів від Республіканської партії не проголосує "за". Тож Трамп може залишитись на своєму посту.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив директор міжнародної некомерційної організації "Євразійська демократична ініціатива" Пітер Залмаєв.

Ведуча Наташа Влащенко зауважила, що завтра у США засідатиме Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США, який обговорюватиме велику доповідь щодо ситуації Байден – Трамп, і після цього Комітет передасть свої висновки у Сенат США. Ведуча поцікавилася у гостя програми, чим завершиться ця історія для президента США.

"Для нього, швидше за все, це все закінчиться неприємним ляпасом, бо в історії Америки імпічмент застосовували лише один раз, відразу ж після громадянської війни в Америці у 1866 році проти президента Ендрю Джонсона, вкрай одіозного типа", – зробив екскурс в історію Пітер Залмаєв.

Гість програми також нагадав, що президент США Ніксон пішов у відставку до того, як проти нього мали розпочати процедуру імпічменту.

"Зараз ми маємо справу з іншою Америкою, з іншою Республіканською партією. Я підозрюю, що імпічмент буде, так, а вже на рівні Сенату, де потрібно 67 голосів зі 100 за відставку, я думаю, можливо, жоден із республіканських сенаторів не проголосує за відставку. Тому Трамп буде залишений на своєму посту, і в 2020 році американці матимуть можливість вирішити, чи готові вони на ще чотири роки президентства Трампа", – спрогнозував Пітер Залмаєв.

Як повідомляли, в Палаті представників триває розслідування про імпічмент президента. Демократи звинувачують Трампа в спробі втягнути Україну в президентські вибори в США шляхом проведення розслідування проти його головного конкурента — колишнього віце-президента США Джо Байдена.

Нагадаємо, Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США готує звіт за результатами розслідування щодо імпічменту президента Дональда Трампа.

Loading...