Новини » Події Читать эту новость на русском

На сайті президента з'явилася петиція про заборону продукції Apple в Україні

Фото з відкритих джерел

Петицію підтримали вже майже 500 осіб

На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію з вимогою заборонити продаж та користування продукцією Apple, яка у своїх додатках позначила окупований Крим як російську територію.

Про це йдеться у розділі "Електронні петиції" на сайті глави держави.

"Компанія Apple підтримала окупацію Криму, визначивши його територією Росії в своїх додатках. Вимагаю негайно заборонити їхню діяльність в Україні, заборонити їхню продукцію – її ввезення і наявну", – заявив автор документа Роман Максимчук.

Він пропонує прирівняти iPhone до георгіївської стрічки і створити державну програму з утилізації придбаної українцями продукції Apple, в якій буде передбачено відшкодування шкоди для громадян.

Петицію зареєстрували 29 листопада.

Наразі під зверненням підписалися 499 осіб. Для розгляду петиція протягом трьох місяців повинна набрати 25 тис. голосів.

Нагадаємо, американська корпорація Apple внесла зміни до своїх продуктів, вказавши, що Крим є територією Російської Федерації.

Посольство України звернулося до Держдепу та Apple через "російський Крим". У дипмісії закликали американську корпорацію Apple виправити некоректне позначення окупованого Криму як частини Росії.

Також колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців відмовитися від гаджетів компанії Apple.

 

 

Loading...