live
Новини » Політика 121 Читать эту новость на русском

Люди уже хочуть від президента не шоу "Розсміши коміка", а "Нагодуй країну", – Таран

Скріншот ZIK
загрузка...
загрузка...

Найкращий рейтинг президента – холодильник і гаманець українця

Те, що піднімало рейтинг кандидата у президенти Зеленського, нічим не допоможе президентові Зеленському. Люди вже хочуть не веселощів, а конкретики і реформ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Віктор Таран.

Він наголосив: усі дії, до яких протягом останнього тижня вдається Володимир Зеленський, направлені на красиву картинку. Президент намагається підняти рейтинг, який значно впав.

"Я нагадав би постановочне відео з наради президента, де вони намагаються розібратися з тарифами, але, судячи по обличчю учасників наради, так вони і не розібралися. Українці отримають платіжки за грудень і подальші місяці, щонайменше такі, як були у минулому році, а то й вищі", – зазначив Таран.

Однак, за його словами, все ж найкращий рейтинг президента – "холодильник і гаманець українця".

"Якщо мінімальна заробітна плата за останній квартал виросла менше, ніж на сто гривень, як і мінімальна пенсія, якщо в холодильниках нічого не збільшилося, якщо на фоні зміцнення гривні продовжують рости ціни на бензин та продукти харчування, про які стабілізацію чи підвищення рейтингу можна говорити?" – зауважив Таран.

Водночас, відповідаючи на запитання ведучих, чи не здається, що рейтинг Зеленському підіймають за акторською схемою Голобородька у "Слузі народу", політолог зазначив: зараз це рейтинг президенту не врятує.

"Те, що було гарно і піднімало рейтинги кандидата у президенти Зеленського, на мою думку, нічим не допоможе президентові Зеленському. Люди уже хочуть від нього не шоу, не фільмів, не "Розсміши коміка", а "Нагодуй країну", – підкреслив Таран.

Тож він наголосив: на місці піарників Зеленського ще добре б подумав, чи варто зараз масово транслювати фільми із ним. Це може викликати зворотну реакцію.

"Люди скажуть: а що взагалі змінилось? Ти нас намагаєшся розвеселити, а де конкретика, де реформи, де зміни?" – вважає Віктор Таран.

Як повідомлялось раніше, у президента України Володимира Зеленського показали ролик про те, як він доручає уряду вже в грудні знизити тарифи на тепло, тоді як йому пояснюють, що це неможливо.

Згодом політичний консультант Михайло Чаплига заявив, що ця нарада – "КВК сільського масштабу", а влада не розуміє, що справді потрібно робити, аби знизити ціни в платіжках.

Loading...
Loading...
Loading...