Новини » Політика 132 Читать эту новость на русском

Кабаченко про забудову Кулика: Побудувавши 14-й поверх, він ставить під загрозу життя всіх людей в будинку

Депутат Київради Володимир Кабаченко про незаконну забудову Костянтина Кулика 112.ua

Добудова є незаконною і підлягає демонтажу

Звільнений з ГПУ прокурор Костянтин Кулик, побудувавши додатковий поверх без документації в будинку в центрі Києва, ставить під загрозу життя людей, які живуть з 1 по 12 поверх.

Про це заявив депутат Київради від "Батьківщини" Володимир Кабаченко після засідання комісії КМДА з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, повідомляє 112.ua.

"Коли ми беремо і без дозвільної документації, без розрахунків добудовуємо ще один поверх – це означає, що будівля може не винести тієї проектної потужності, що була розрахована під час її проектування. Побудувавши 14-й поверх, він (Кулик, – ред.) ставить під загрозу життя людей, які живуть з 1 по 12 поверх. Це будинок, який знаходиться в центрі міста", – сказав депутат.

Кабаченко також розповів про варіанти подальшого розвитку подій.

"У нас є два сценарії. Перший – це якщо він доведе, що ця добудова є легальна, він просто розробить технічну документацію, надасть її та узаконить цю будівлю. Але я дуже вдячний сьогоднішній комісії при КМДА – вони нас запевнили, що такого сценарію бути не може, що в будь-якому випадку ця добудова є незаконною і вона підлягає демонтажу", – сказав Кабаченко.

Раніше в Київській міській державній адміністрації підтвердили наміри знести самовільне будівництво в ЖК "Дипломат Хол", здійснене Куликом і його сім’єю.

 

 

загрузка...
загрузка...
Loading...